| Victoria_8725 a întrebat:

Cum sa fac sa`mi creasca sanii?
Sunt destul de dezvoltata... Dar sanii nu`mi cresc.
Vreau metode.
P. S.: ma deranjeaza ca ii am atat de micii.

Răspuns Câştigător
| PinkySilvia a răspuns:

Pai nu poti sa faci nimic, doar implanturi desi cred ca nu esti la varsta la care trebuie, oricum asteapta vor creste ei. big grin

4 răspunsuri:
| GigglesToDay a răspuns:

Http://www.cursurigratuite.ro/capitol/51/7_Exercitii_pentru_sani.html sau daca nu prinde sanul in mama si cu palma[ degetele il impingi in jos [de pe net] funda:*

http://exercitiimarireasanilor.com/ uitate la acele 3 filmuulete

| lumy5 a răspuns:

Hello, se spune ca tinctura de marar ar fi buna. (cumperi de la plafar, te masezi pe sani si apoi lasi asa toata noaptea, poti sa mai cauti pe net informatii). Eu n-am incercat metodata asta ca n-am nevoie. Baftahappy

| Absent a răspuns:

Până la 20 de ani cresc. Nu ai ce să faci. Ești perfect normală, fiecare se dezvoltă în felul lui și nu trebuie să îți faci griji.

| Densis a răspuns:

Aceias problema am si eu. am un corp placut insa sanii sunt cam mici. sa stii ca mai ai mult timp sa te dezvolti... pana atunci poti purta un sutie cu push up adica cel cu burete. E un truc vechi si inca mai tine. insa daca doreste prietenul tau sa-i pipaie. nu cred ca ii va placea sa simta buretele. sigur o sa te dezvolti! Mama mea avea sanii frumosi de abia pe la 18 ani!