| sanzy a întrebat:

Cum sa fac sa nu imi mai apara pistrui cand stau la soare P. S sa nu imi mai spuneti k pistruii sunt la moda si dragutzix-( de-abia am reusit sa scap de ei si acum urmeaza sa ma duc la amre si nu stiu cum sa fac sa nu imi mai apara pls ajutati-ma

6 răspunsuri:
| asya a răspuns:

Cum ai scapat prima oara de ei? Ca si eu am si nu am reusit! Mie mi-au aparut ca am stat prea mult la soare...si m-am ars cum ar veni! Cred ca asta trebuie sa eviti! pupici:*

| ikram a răspuns:

Exista o crema pentru pete si pistrui (de la farmec), nu stiu daca da rezultate (nu am pistrui).

| YepIsSuspended a răspuns:

Buna

Gerocossen
100 ml
11.00 lei

Formula speciala pentru ingrijirea tenului ce se pateaza de la soare sau odata cu varsta.Complexul activ de miere, ceai verde si vitamina C previne pigmentarea a pielii si diminueaza aparitia a petelor brune si pistruilor.

| mm_8352 a răspuns:

Du-te la farmacie, si vezi ce iti recomanda.winking

| Qrina a răspuns:

Dar cum ai reusit sa scapi de ei?

| Qrina a răspuns:

Dar cum ai reushit sa scapi de ei?