| monica_6956 a întrebat:

Cum sa fac sa nu mai fiu ragusita? Ce sa beau? Am auzit ca lapte cald... o lingurita de miere...

6 răspunsuri:
| daii a răspuns:

Bauturi calde si miere.
Zi-mi si mie cum ai ragusit pls.ca vreau si euhappy

by daiiwinking

kratos
| kratos a răspuns:

Am auzit ca lapte cald... o lingurita de miere... corect happy

| smileforme a răspuns:

Bea ceai, limonada (are rol de dezinfectant), lapte dar sa nu fie fierbinte ca mai rau iti faci.winking totusi ce-l mai bine e sa mergi la medic... el stie cel mai bine :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lapte cald cu o lingurita de miere si un galbenus de ou

| monica_6956 explică:

Am umblat subtire imbracata, pe urma m-a luat tusea si in final am ragusit sad

| andreea_3242 a răspuns:

Pai asta caut si eu