| serbanmarius00 a întrebat:

Cum sa faci un copil de 4 ani sa te asculte va rog dau funda ma enerveaza la culme

Răspuns Câştigător
| ilegalnonstop a răspuns:

Spune-i ca esti batman si daca te asculta diseara (normal ca tu seara o sa-i zici mai intai sa se odihneasca putin...blablabla) o sa-l iei cu tine in nu stiu ce expeditie importiva rauluilaughing))laughing)
Crede-ma merge am chemat-o pe sora-sa pe la mine si nu stiam cum dq sa stau cu ea si mereu aparea gangsteru asta mic.laughing

4 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Lasă-l să se liniştească/Apoi vorbeşte cu el/Fii calm cu el/Vorbeşte-i frumos/Încearcă să îl ajuţi într-o activitate care-i place lui/Care îl face să se simtă bine/Şi astfel te va aprecia mai mult...

| Tiby a răspuns:

I-al si tu cu frumosu'. incearca sa fii prietenul lui, fii mai intelegator, doar esti mai mare, nu il certa, doar arata-i ca a gresit...

O zi buna! happy

| Tiby a răspuns:

Rectificare:
Ia-l *

| WalterWhite a răspuns:

1-Santaj cu dulciuri
2-Pacalestel cu vorba
3-Arata-i sanii