| thebest7ionut7 a întrebat:

Cum sa fac sa intimidez niste colegi care ma enerveaza la culme. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Catalinhhh a răspuns:

Deci fi atent!

1. Dacă ești mai bun la bătaie îi ameninți că îi bați sau îi iei prin surprindere și le prinzi o bucată bună!
2. Dacă ai prieteni ca-lumea atât din punct de vedere psihic, adiă sunt lângă tine mereu cât și din punct de vedere fizic să fie mai făcuți așa. Mno... Îi chemi pe ei.
3. Te iei de ei, dar nu "țărănește" gen "vai ce urât și prost ești" ce într-un mod logic... Gen : "Ăhăm... Continuă, chiar că cuvintele tale mă afectează? Viața e scurtă nu am timp să stau și să acord importanță specimenelor ca tine".
4. De câte ori ei zic ceva te bagi peste ei... gen "Vai ce inteligent sau se baga si asta in seama".
5. Asta nu e prea recomandată, dar na... Te dai bine pe lângă iei și când se așteaptă mai puțin îi lovești din plin (nu cu palma) îi dai de gol la toată școala.

Succes!

4 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Incearca sa fii indiferent cu ei, poate daca vor vedea ca tu nu iei in seama tot ce iti spun ei, poate astfel te vor lasa in pace.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Eu de obicei ii jignesc pana se simt ca dracu. Daca vad ca nu functioneaza arunc cu lucuri in ei pana se potolesc si nu mai indraznesc sa ma deranjeze.

| Caracter3 a răspuns:

Ar trebui sa stai mai mult cu ei ca sa la afli punctul slab si apoi ii intimidezi.
succes!

| Ybraim_Luigy_1990 a răspuns:

Sa te uiti la ei pana se uita in alta parte sa plece