| mihaelaDoicescu32 a întrebat:

Cum sa filmez cu iphone-ul asa intrerupt? Adica sa filmez pe urma sa opresc si pe urma din nou sa ii dau drumul si sa se vada alt cadru? funda

3 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Editezi filmuletul cu iMovie, Movie Maker, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand sa accezezi App store, si sa descarci de acolo o aplicatie prin intermediul careia ai posibilitatea sa filmezi, si, poate acea aplicatie beneficiaza de optiune "pause"/ pauza. Descarca macar 3 aplicatii, si incearca-le pe toate, si, poate una dintre ele, are acea optiune.

| mihaelaDoicescu32 explică (pentru anonim_4396):

Da,dar ce aplicatie?
Cum sa scriu ca sa dau de ce am nevoie?