| LAriiscukka a întrebat:

Cum sa fiu indiferenta cu iubitul meu? de un timp imi da de banuit ca se mai intalneste cu o tipa. sunt foarte geloasa si nu mai vreau sa fiusad vreau sa fiu indiferenta fata de el ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| catablondu a răspuns:

Buna, in primul rand trebuie sa fi sigura ca se mai intalneste cu alta fata. Daca se intampla asa, sincer nu cred ca e pentru tine. Nu trebuie sa fi indiferenta cu el ci sa renunti la relatie, chiar daca nu e tocmai placut sa faci asta.

| bia25 a răspuns:

Poate ca nu asta este solutia.
Ai incercat sa vorbesti cu el?
Si daca banuielile tale sunt adevarate da-i papuci nu merita sa te consumi nu-i el singurul de pe aceasta LUMEEE! happy

| LAriiscukka explică (pentru bia25):

Eu stiu ce zici tu dar il iubesc, si el nu imi recunoaste imi zice doar ca eu sunt obsedata de gelozie dar tot timpul imi zice '' Nu fi prostuta ca eu doar pe tine te iubesc''crying