| Amanda001 a întrebat:

Cum sa fiu mai cool...sau mai bine zis mai feminina cum trebuie sa ma imbrac si cum sa ma comport?

1 răspuns:
| PotcaPădurii a răspuns:

Pai feminina sau cool? Daca vrei sa fii feminina, baga-te cu nasul intr-o revista pentru "fashoniste" si vei vedea sute de rochite, margele cat mai mari(daca au mai putin de un kg impreuna nu sunt bune, mai adauga cateva) si cat mai colorate, de parca s-a **** NyanCat pe ele, pantofior cu sireturi, finuti, de piele intoarsa, care se fac praf si pulbere la prima ploaie, o jacheta eleganta si finuta, scoasa tot de prin anii '60, un batic cat toate zilele, ceva machiaj pe fata, o palarie boruri largi si o poseta si mai larga. Combinatia perfecta.Si de comportat, hmmm, mai bine te comporti natural, desi multe tind sa adopte ori stilul de hipsera ori ala de pseudointelectuala.