| ionutz95 a întrebat:

Cum sa ii arat unei fete ca o iubesc?

4 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Sa ii arati cuiva ca il iubesti mi se pare cel mai usor lucru,sincer,trebuie doar sa fi tu insuti,sa o sprijini, sa o asculti, sa o intelegi.Atat.E asa de greu? Nu mi se pare. Daca vei reusi sa faci cele de mai sus te felicit, esti un,, iubitor" cu diploma.

| pufulete17 a răspuns:

Cel mai important e sa fi natural,apoi vine starea de spirit,cand esti cu ea,nu parea ca esti obsedat de ea,spune glume bune(daca nu stii nu le spune) condu`o acasa chiar daca e la capatul celalalt al orasului si incearca sa intri in vorba cu ea intreband`o ce si cum, ce ii place sa faca, ce muzic asculta,ce filme a vazut recente,alea aleahee hee,vorbesste cu ea pe mes, daca esti timid(nu trebuie sa fi timid) gandeste`te ca nu ai ce pierde, si dupa un timp in care tie ti s`a parut ca ti s`a deschis in conversatii si alte chestii invit`o la un suc ceva, si acolo incearca sa aflii ce crede despre tine. repet TOTUL e sa fi natural,daruieste`i cate o floare, e demodat dar la o fata inca ii place indiferent de fata tongue, spune-i chestii dragute de faptul cum arata si cum se comporta. SUCCES

| Panda a răspuns:

Mda... pai fi atent cu ea, rasfato, comportate frumos si incearca sa nu o sufoci.

| oupsydoupsy a răspuns:

Heyyy! Eu sunt fata si categoric trebuie sa ii spui sau sa o inviti undeva la un suc sau ceva...