| Anonim340 a întrebat:

Cum sa ii demonstrez unui baiat ca il plac mult (si el ma place foarte mult) fara sa ii spun direct?

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Pupa-l!

| kar1GaNNN a răspuns:

Te dai la el.

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, vorbeste cat mai mult cu el, tine-l de mana iar timpul le va rezolva pe toata el iti va intelege mesajul dar sa-i dai de inteles ca vrei o relatie cu el nu-l lasa sa creada ca nu esti deschisa la o relatie

| Hitler666MD a răspuns:

Nu inteleg care e problema in a spune ca-l placi da si el te place atunci e floare la ureche il inviti la un suc, sau in parc si ii spui, daca desigur el nu iti va spune primul smug

| EdyakaSmoke a răspuns:

Poti sa stai mai mult pe langa el si sa vorbesti mai mult cu el! Sau il ti de mana si dupa poti sa ii spui ca il placi!

| ioanaralucza a răspuns:

Apropiete de el. Baga-l mereu in seama. Adu nereu subiectul despre dragoste, fa poze cu el pupandu-l pe obraz. Fa- l sa se simta atras de tine. Bafta! :*