| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa-i demonstrez unui baiat ca il plac, dar nu direct, prin gesturi sau mai stiu eu, spuneti voi, dau fundita happy

4 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

-zambestei
-uitate insistent l el o sa isi seama sigur ca iti place de el
-stai pe langa el
-razi la glumele lui
-bagate in seama cu el
-iesi cu el pe unde merge
-pune-i :*:*:
-lasa-i comuri like-uri
-imprietenestete cu pr lui

| Barbiiie95 a răspuns:

Ai putea sa ii oferi o mica atentie, stiu ca nu fetele ar trebui sa faca acest lucru dar acum e la moda si asta.Ai putea cred ca chestia asta am mai spus-o la mai multi dar o spun in continuare deoarece cred ca este o idee buna, ai putea sa ii faci o poezie in care sa ii spui ceea ce simti o pui intr-un plic si faci ce faci sa ajunga la el.Ai putea sa ii zambesti lui altfel decat le zambesti celorlalti baieti, sa il privesti altfel.Multa bafta. Funda?batting eyelashes

| swettylove a răspuns:

Pai sa ii dai dreptate mereu,sa pari interesata de tot ce spune si face el, sa il privesti insistent, sa ii zambesti.sa fii dulce!

| hiphoph4ever a răspuns:

Vb mult cu el daca e pe mess baga multe emoticoana gen{:* :Xhee hee }zii ca te-ai plictisit in casa si fai apropouri sa te scoata la un suc, o plimbare prin parc, daca va vedeti zambeste mult atragei atentia cu orice gest si fa pe sexoasa smugsmugsmug si daca nu merge deloc dai o palma si zii direct'' bha boule mie imi place te tine si nu cooperezi. '' succesbig grin funda?