| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa il fac pe baiatul pe care îl plac sa ma placa?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Arati bine?

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Clar

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Da

| RAY a răspuns:

Nu ca baieti vad suflete

| Kerre a răspuns:

Pentru inceput baga-te cu el in vorba discutati despre anumite subiecte si descopera ce aveti in comun. Incearca sa-l ajuti la diferite probleme, de exemplu daca cere un pix tu dai daca ai la dispozitie unul desigur, zambeste-i cand il vezi, razi la glumele lui ( dar nu exagera ).

| Elide a răspuns:

Păi dacă el nu simte sa se apropie de tine, nu prea ai ce sa faci

| lilith16 a răspuns:

Daca e un prieten de al tau doar comportă-te frumos cu el, nu injura si vorbeşte cu el, îngrijeşte-te si sigur va simti o atracţie asupra ta si daca nu, nu te supara, mai sunt băieţi pe lume si o sa iti mai placa si altii până te mariti, te asigur

| lovecats123 a răspuns:

Cel mai ușor,, pătrunzi " in viata lui sub forma de bff. Mai intai va împrieteniti, va consolati reciproc, ii dai sfaturi despre relatie, petreceti din ce in ce mai mult timp împreună si apoi fa-l sa se indragosteasca se tine. Fii naturala. Poarta discutii filozofice cu el. Priveste-l intr-un anumit fel...pana iti mărturisește ca a inceput sa simta ceva pentru tine. Si chiar si apoi...nu i se oferi pe tava. Lasa-l sa lupte. Asa te va pretui mai mult

| Oamdecal a răspuns:

Il platesti.