| tilica91 a întrebat:

Cum sa imi dau seama ke simt pentru un baiat? adica daca il iubesc sau doar tin la el ca la un amik

2 răspunsuri:
| Iamal a răspuns:

Daca vrei sa petreci cat mai mult timp cu el...sa iti placa prezenta lui felul lui de a fi inseamna ca simti ceva pentru el.parerea mea

| lammaroby a răspuns:

Daca nu poti sa dormi noaptea gandindu-te daca e bine; daca atunci cand auzi numele lui zambesti fara sa vrei sau daca uneori plangi fara motiv atunci cand te gandesti la el inseamna ca il iubesti; daca ii vrei tot binele din lume si tii foarte mult la il dar totusi nu il simti ca pe perechea sufletului tau atunci iti este mai mult decat amic si il iubesti, dar ca prieten big grin sper ca am fost de ajutor