| Andre13 a întrebat:

Cum sa imi fac gelos fostul iubit >:?

Răspuns Câştigător
| Ros3Blu3 a răspuns:

Aratai ca esti fericita fara el si ca nu suferi. O sa isi bage unghia in gat cand o sa vada ca tu te simti mai bine si libera fara elhappybig grin TE PUPICI*

7 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

Daca este fostul nu va fi gelos.
daca v-ati despartit de ceva timp, daca el a pus capat relatiei inseamna ca nu te mai iubeste, deci automat nu va mai fi gelos. e logic, nu?
daca tu crezi ca inca te iubeste arata-i cat de bine iti este fara el, arata-i ca nu suferi si ai mers mai departe.incearca sa iti faci un nou iubit cu care sa te afisezi in fata lui lasand senzatia ca iti merge foarte bine cu el.
dar de ce sa il faci gelos? mi se pare infantil ceea ce vrei sa faci. daca vrei sa te impaci cu el de ce nu stai de vorba cu el? de ce nu ii spui ca vrei sa va impacati si ca iti e dor de el? daca il faci gelos risti sa il indepartezi si mai tare de tine. ce vrei sa castigi cu asta? daca vrei sa se intarca el la tine nu asta e modul prin care trebuie sa il convingi sa o faca.

| Monica a răspuns:

Salut.
Simplu. Fa-ti un nou prieten. Cere-i o intalnire si plimbati-va prin apropierea locului in care sta ex-ul tau! Sigur va v-a vedea si cu siguranta o sa fie gelos. daca mai simte ceva pentru tine, bineinteles.
Monica.

| Anna98Anna a răspuns:

Flirteaza cu alt baiat cand te vede.

| heise a răspuns:

Curci e super commentul taurolling on the floor) Dar revenind. Cum a zis si Izabella, daca il faci gelos, ce rezolvi? Crezi ca va veni plangand la tine sa ii oferi a doua sansa? Nu. Daca te mai place cat de putin si te va vedea cu altul va sti ca iti merge bine si poate va crede ca ai asteptat atat de mult sa nu mai fiti impreuna, iar el o sa isi gasesca pe alta. Si cine va suferi? Nu el ca si-a gasit pe alta. Ci tu pentru ca u l-ai indemnat.

| Curci a răspuns:

Mananca o ciocolat si nu ii da si lui

| Andre13 explică:

Ms pentru. raspunsuri :X :*... mai ales al tau curci laughing))

| yoo_6578 a răspuns:

Pai te combini cu altul si te saruti din fata lui si chestii din asteawinking