| dincolodevise a întrebat:

Cum sa il fac gelos pe fostul iubit?

3 răspunsuri:
| thecat29 a răspuns:

Ete nah... daca zici ca o fost iubitul tau inseamna ca ar trebui sa il stii destul de bine incat sa stii ce l-ar face pe el gelos. Daca nu stii nici asta atunci ai pierdut aiurea vremea cu el sau ai fost tu cu capul in nori? laughing

| klaudia_4431 a răspuns:

Vezi ai grija sa nu-si de-a seama ca s-ar putea sa nu fie asa de fraier si sa se prinda de jocul tau.Si de obicei cand incerci astfel de jocuri persoana iubita reactioneaza ca o oglinda si totul se va intoarce inpotriva ta.

| tyncutta a răspuns:

Stii m-am gindit si eu la asta. vreau sa il fac gelos pentru ca mai tin la el. eu n-am incercat inca nimic cred ca nu este cazut pina ce... iti pod da un sfat, fii cit mai sexy imbracata, ai grija ce si cum faci sa no dai in bara si filtreaza cu pers gen masc. zimbeste si fa glume asta il va inebuni te asigur