| SalutBunaLarevedere a întrebat:

Cum sa imi pun optiunea aia pe facebook ca sa se aboneze oamenii la mine?

Răspuns Câştigător
| AleexNC a răspuns:

Trebuie sa ai peste 18 ani. Iti schimbi varsta sa ai peste 18, dupa te duc aici https://www.facebook.com/settings?ref=mb adica la "account settings" Si ai sa vezi acolo la setari "followers" (daca ai fb in engleza daca il ai in romana nu stiu sigur cum e. Si trebuie sa bifezi o casuta (prima) care iti zice sa activezi "butonul" de follow/ abonare. Funda?:)

| SalutBunaLarevedere explică (pentru AleexNC):

Multumesccc kiss M-ai ajutat foarte mult (funda)

| AleexNC a răspuns (pentru SalutBunaLarevedere):

Cuplacere