| croissant a întrebat:

Cum sa invat sa ma detasez usor de persoane?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Buna!

Nu cred ca se numeste chiar invatat, pur si simplu este ceva ce sa intampla la un moment dat.

(Si sper ca nu faci referie iar la baiatul respectiv)

Ne gandim in fuctie de fiecare situatie in parte. De ce trebuie, cand trebuie si cand nu trebuie?
Daca este cazul sa te detasezi de cineva o sa o faci, fie din cauza distantei, fie din cauza unei perioade mai neplacute, fie din cauza ca face cafeaua amara dimineata, asta depinde strict de tine si de fiecare persoana in parte.

De cine vrei sa te detasezi? happy

2 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Ideea e sa vrei asta.

| IonutSiAtat92 a răspuns:

Nu e simplu, dar nici imposibil.Totul este sa te gandesti la tine si daca acea persoana merita sa-ti fie prieten.