| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa le spun parintilor mei ca am un prieten

8 răspunsuri:
| Mwhahahaa a răspuns:

Simpluhappy
Te duci la ei si le spui:-Tata, mama ...Am un prieten laughing

App...Ai uitat sa pui semnul intrebarii la sfarsitul "intrebarii" laughing

| ing. a răspuns:

Eu le-as spune: Mama, Tata, am crescut si am un prieten. Il cheama [stii tu cumon the phone, are [stii tu cati ani], e super de treaba, ne intelegem foarte bine.Deci,ce spuneti?winkinghappy
Sau ceva in genulhappy
>big grin

| MADALINAAAA a răspuns:

Pur si simplu...Ca a venit timpul sa iti faci un prieten, ca de asemenea toate prietenele tale au, ca va placeti, si ai hotarat sa fii cu el. ii spui cateva detalii despre el...

| kathessa a răspuns:

Depinde citi ani ai tu si citi ani are si el. Daca tu ai 14 si el 38, in plus e arab, e casatorit si trafincant de arme... iti va fi mai greu sa le spui. Glumeam...
Cred ca din moment ce intrebi esti la virsta la care e normal sa ai un prieten. Eu le-as spune: stiti, imi place de... x, dar as vrea sa vi-l prezint pentru ca as dori tare mult sa stiu ce parere va face...

| stcalin a răspuns:

Nu conteaza cati ani ai, nu conteaza cati ani are, nu conteaza nimic. Crede-ma! Tot ce conteaza e sa va iubiti! Multa bafta!

| Deea_8310 a răspuns:

Eu in locul tau as prefera sa nu le spun nimic. cred ca imi plac iubirile secrete rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Crezi ca este o idee buna?
Mai bine le spui ca este un amic in fata lor va purtatzi ca 2 tovarasi ft buni... dupa ce o sa il place parintzi tai ca un amic sigur o sa il placa si ca iubit [pentru tine]
xoxo
by zui

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uite si eu am 13 ani si baiatul 16 si ne potrivim ca doua picaturi de apa.chiar ti nem unul la altul doare ca varsta mea mi se pare ca totusi nu stiu sunt prea mica? nu situ cum sa le spunfiinda el vrea sa fie cu mine de mult timp iar eu il aman si intr-adevar parintii mei sunt cam dificili si din cate am aflat nu-l prea agreeaza pe baiatul respctiv. A putea sa ii mint dar odata si o data vor afla si mi sa nu se agraveze! un sfat ceva