| allnamesweretaken a întrebat:

Cum sa ma imbrac de Valentine's Daybatting eyelashes? Eu iubitul meu si ink un kuplu mergem duminica...cred intr-un club...si nu stiu in ce sa ma imbrac :-s... AJUTOOOR crying

5 răspunsuri:
| dada a răspuns:

Ceva mai elegantwinking

| marpey16 a răspuns:

Vine designerul in ajutooor! big grin Imbracamintea trebuie in primul rand sa te reprezinte. Foloseste ce ai in dulap, poti face tone de combinatii! Incerca culorile reprezentative: Rosu, roz, mov.
Poti adauga mici elemente de culoare: portocaliu, verde.
Hainele sa fie finutze, poate daca esti mai sport combinate cu ceva dur, cum ar fi blugi si tenisi. Si acum sa iti spun la ce ma gandeam eu de la inceput.
Iti iei o bereta rosie, nu asa se cheama, o chestie crosetata, cred ca stii tu. Pe care o combini cu o bluza alba finutza poate cu inimioare pe ea, sau roz cu alb sau doar roz. La gat iti pui o esarfa, transparenta, portocalie, roz sau galbena. Iti poti lua o fusta, tot asa din material de esarfa. Daca nu iti plac fustele, ia-ti peste bluza ori o vesta lunga alba, ori o camasa lunga, cu manecile suflecate, si jeansi, tenisi. Sau orice altceva care sa aiba la baza culorile pe care le-am spus.
O sa gasesti tu ceva care sa iti placa. Daca nu te poti decide, cauta pe net creatiile designerilor si de la ele iti creezi tu propria tinuta.
Pupici, Marp :*

| MonicutZZa a răspuns:

Pentru club trebuie ceva in care poti dansa. Deci, eu zic ca ar fi draguti niste jeansi skinny, un top dragut cu un bolero sau ceva interesant, cizme lungi sau pantofi cu toc. Experimenteaza ceva dragut pentru valentine's day, ceva mai sexy, cred.

| ana1234 a răspuns:

Blugi mulati(in care sa te simti si bine) si o bluza larga stil XXL si niste balerini merg si mai bine daca ai o geaca scurtawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite niste tinute de valentine`s day:D
http://www.starshiners.ro/produse/1173/valentine-special.html