| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa ma imbrac in prima zi de liceu trec clasa a 9a(bio-chimie, stiintele naturi)?

3 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Imbraca'te in verde sa fi eco. straight face Bai tu te auzi? Ce treaba are profilul cu felul in care te imbraci?

| FollowTheLight a răspuns:

Stii, este un halat alb si o masca de aia pentru fata.Iti ciufulesti parul, nu dormi 2 zile, vii cu o broasca si un microscop in mana si...ta daaaaaaa! Esti chimista!
Stii, si eu trec in clasa a 9, si eu sunt fata, dar nu m-am gandit absolut deloc cu ceea cu ce ma voi imbraca!
Merg pe principiul: gasesc eu.Si de fiecare data hainele cu care ma imbrac sunt ft ok.Nu te mai preocupa ataaaaat de imbracaminte, sa stii ca nu asta conteaza.Intradevar, prima impresie conteaza, dar nici sa stai toata vara sa te gandesti: oare cu ce o sa ma imbraaaac euuuu?
Poti sa te imbraci si cel mai tare dintre toate, daca in cap e 0... well.0! big grin
Nu o spun cu rea intentie, crede-ma!

| 6DuckMeJesus a răspuns:

raised eyebrows Crezi ca-i ceva asa special in prima zi de liceu?! laughing O sa te ia toata lumea peste picior, mai bobocico!
Fa-ti griji pentru alte chestii, nu pentru scoala, orice-ar presupune asta.