| ComicGirl a întrebat:

Cum sa ma imbrac la o petrecere cu prietenii? cu o rochita sau pantaloni scurti si o bluza draguta de vara? Sa iau tocuri sau balerini?big grin

2 răspunsuri:
| Mălinuşaaa a răspuns:

Heiibig grin Eu as alege rohita si tocurile.parerea mea tongue tu faci cum vrei kiss

| Cristiana2011 a răspuns:

La o petrecere trebuie sa te imbraci elegant! Dar iti propun. Cum am fost si eu la o petrecere cu prietenii mei. Pantaloni scurti, dres - culoarea piciorului, un maieu mai larg. thinking parul intins si cate o bucla love struck. Si tocuri. Iar adica vrei sa fii in acelasi timp " Super draguuuuta, eleganta si stilata. ia`ti si un ceas de culoarea pantofilor tai :*. Vei arata extraordinar :*! Distractie placuta!