| Cryzy a întrebat:

Am banchetul pe 4 iunie si nu stiu cm sa ma imbrac. Ma gandeam la o rochita simpla si cu niste balerini, in niciun caz tocuri pentru ca sunt foarte inalta. Dar daca nu gasesc rochita as putea sa ma duc si cu niste pantaloni si o bluza ceva...As vrea ceva comod oricum si nu prea extravagant. Ceva propuneri?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trabuie sa te imbraci cat de cat elegantwinking. daca nu gasesti rochita ar merge dup` parerea mea niste c0lanti cu 0 camasa mai lunga si 0 curea cum se p0arta acum happy

8 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Buna! Poti incerca o rochie dar nu lunga, cu niste balerini merge f bine, ai putea sa ai o rochie care sa-ti scoata in evidenta ochii happy Daca nu vrei cu rochie, poti merge cu niste colanti negrii, cu o bluza mai lunga stransa pe tine, cu balerini si ai putea sa te machiezi mai frumos sa se potriveasca, dar nu exagerathappy
Sper ca te-am ajutat cat de cat!

| Aliyaa a răspuns:

Daca nu vrei rochita poti incerca niste pantaloni gen pana, sau niste pantaloni de matase(insa nu largi) sau niste pantaloni albi de panza sau in(sunt la moda) si o bluzita draguta sau un tricou mai lung

| Me_3722 a răspuns:

Eu zic sa iti iei o rochita simpla si niste balerini sau niste pantofi!
Sau daca vrei ceva mai elegant poti sa iti iei colanti o fusta stransa pe tine si o bluzita mai frumoasa!happy

| Coriii a răspuns:

Deci cred ca te poti imbraca elegant intr-o rochie nu prea lunga, simpla dar moderna si cu bun-gust.

Ar fi de preferat o rochita intr-o culoare/ in culori vesele, deschise.

Sper ca sfatul meu sa te ajute
saw mai sunt rochitele alea vaporoase car nici nu simti ca le ai pe tine
distractie placuta :*

| Grimalkin a răspuns:

Nu iti lua pantaloni si bluza!
In primul rand, o data in viata ai banchetul si trebuie sa fii oarecum diferita fata de zilele obisnuite.

Poti sa-ti iei o rochita neagra, nu mai lunga de genunchi si niste balerini dintr-un material textil, negri, fara briz-brizuri sau alte aplicatii. Poti opta si pentru o pereche de sandale/balerini fara toc, decupati in fata.

| Onetwthree a răspuns:

Eu zic ca nu merge bluza si blugi. adica imagineaza-ti toata clasa, colegele tale, vor fi imbracate elegant, ca nah e doar ultimile clipe petrcute cu ei. Si nu ai cum sa nu. ti gasesti o rochita superba. Si daca zici ca esti inalta, eu zic ca ar merge o rochita gen gogosar, sau ma rog normala, si o pereche de sandalutze cu talpa joasa. Ar fi superb!winking

| florina76 a răspuns:

Cred ca ar fi mai nimerit o fusta scurta viu colorata iuni, top, balerini asortati, parul strans pentru ca esti inalta.Pantalonul nu prea merge pentru o asa ocazie.Asta cred eu.