| iubeschusky a întrebat:

Cum sa ma imbrac la un majorat facut in casa? merg impreuna cu un baiat si as vrea sa il impresionez.cums a ma imbrac? am 16 ani.sunt slabuta si inalta.nu prea as vrea rochitebig grin pentru ca e acasa

3 răspunsuri:
| georginika a răspuns:

Pai ai putea sa-ti iei o pereche de blugi skinny si cu un top dragut si sexy big grin.Zic si eu

| Zole a răspuns:

Cat mai scurt daca vrei sa-l faci sa se uite la tine

| MyI a răspuns:

POi ceva mai leger nuh?
--pai eu zic asa:blugi si o bluzita mai sexy:d.adica corpolenta(sau nu stiu cum sa zic)
--sau vezi tu ce iti place mai mult...depinde si de gusturile tale. draga mea:*