| Andaa20 a întrebat:

Cum as putea sa ma imbrac la un majorat avand in vedere ca sunt destul de slabuta si nu foarte inalta?

3 răspunsuri:
| dianainsta01 a răspuns:

Nu cred ca te-ar avantaja o rochie stramta, mai degrama poti incerca sa tie iei un maieu mai elegat si genul ala de fusta cu talia inalta si care vine mai larga in jos, dar totusi este mai sus de genunchi (cu un imprimeu subtil arata genial). Eu mi-as mai lua o pereche de bocanci si un cardigan, dar daca nu e stilul tau poti incerca o pereche eleganta de pantofi simpli cu toc. te poti accesozira cu un lant mai gros (stardivarius) sau eventual unul lung si subtire (meli melo). Succes happy

| anca_5063 a răspuns:

Eu zic ca o rochita scurta si cu o pereche de pantofi cu tocul mai inalt, ar fi perfect

| EpicAlexandra a răspuns:

Pai daca zici ca esti slabuta si nu prea inalta, incearca ceva cu bun gust, dar discret. cum ar fi o rochita mai scurtuta ( mai sus de genunchi) cu imprimeu leopard si niste pantofiori cu toc negri, sau acum ca este mai frig afara, o rochie lunga albastra cu niste pantofi cu toc negru! :*