| Denii_1157 a întrebat:

Cum sa ma impac cu cea mai buna prietena?

Răspuns Câştigător
| Nutemaiholbadarling a răspuns:

Amintestei de momentele frumoase petrecute impreuna. Cereti iertare. daruiestei un mic cadou care sa semnifice ceva important din viata voastra.
fundita? `

5 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

In primul rand trebuie sa fiti ambele linistite pentru ca daca una dintre voi este catusi de putin nervoasa sau suparata de cineva, sansele sa va impacati sunt minime. Acum depinde foarte mult si care a fost cauza neintelegerilor voastre. Depinde cine a fost de vina si cat de grava a fost greseala. Daca puteti trece ambele peste acest moment eu zic ca sunt sanse sa va impacati

| ŞoSeŢeL a răspuns:

Pai daca este vina ta ii spui ca iti pare rau. Spune-i din suflet ce vrei mereu o sa mearga daca spui adevarul. Incearca doar sa fi sincera si totul o sa fie bine.winking Si eu m-am certat cu cea mai buna prietena dar i-am spus ca-mi pare rau ( depinde despre ce este vorba) si dupa ne-am impacat. Eu iti urez ...SUCCES!happy

| Elly2763 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu ea si sa clarificati totul! spuneti`va uneia alteia ce nu va convine si asa se rezolva tot. frunda?batting eyelashes

| Damira95 a răspuns:

Pentru a te putea ajuta, avem nevoie si de motivul pentru care v-ati certat.

| robo888 a răspuns:

Spune-i ca vrei sa va impacati sa fiti ca la inceput si sa va amintiti de cele mai frumoase momente din viata voastra fundita? 8-)