| scumpicapitica a întrebat:

Cum as putea sa m-a impac cu cea mai buna prietena a mea?

8 răspunsuri:
| AnaBejenaru a răspuns:

Poti sa faci tu primul pas.
Daca tu ai gresit, si daca faci primul pas, sigur te va ierta, pana la urma pentru asta sunt proetenii, sa te inteleagabig grin

| untu a răspuns:

Tu esti fata sau baiat?

| untu a răspuns:

Daruieste o tablet de ciocolata sau o cutie de ciocolata preferata si sa ceri iertare si trebuie sa va lamuriti neintelegerile provocate de cearta! Te va ierta imediat si va veti impaca ramanand cele mai bune prietene pe viata! Bafta!

| olivert1310 a răspuns:

Te duci si iti ceri iertare. Indiferent care dintre voi doua a gresit, iti ceri iertare si ii spui ca iti pare rau pentru ceea ce s-a intamplat.

| Korman a răspuns:

Iti ceri scuze. Daca intr-adevar este cea mai buna prietena a ta te va ierta imediat.

| KimEunJung a răspuns:

Ii ceri scuze si ii scrii pe o hartie de ce ati fost cele mai bune prietene si intamplari amuzante petrecute impreuna. Sper ca te-am ajutat. Mult succes! big grin

| BeiiBiie a răspuns:

Pai...Ai putea sa incerci sa vorbesti cu ea sa ii explici de ce v-ati certat, etc. Poate va impacati. Daca nu merge nici asta, incerca sa ii arati ca-ti pasa de ea, ca sa va impacati.
Si promite-i ca nu o sa va mai certati.
Succes:*