| Anonim2938 a întrebat:

Cum sa ma ingras repede? In cateva luni? Dau cate fundite vreti voi numai sa imi dati un sfat folositor.nu cv gen:"e bine sa fii slaba si nu stiu ce."! Ms.

3 răspunsuri:
| helpu a răspuns:

Mananca cate 3-4 mese pe zi. E imposibil sa nu de ingrasi daca mananci mult.

| Sombrero a răspuns:

Buna! Iti sugerez, daca vrei sa te ingrasi, sa mananci in special dupa ora 18 (atunci se depune cel mai mult), sa mananci dulciuri, sa mananci cat mai mult si de mai multe ori pe zi... E imposibil sa nu te ingrasi! Ai grija sa nu te obisnuiesti asa (adica sa fie un obicei mereu), caci dupa aceea vei trece in cealalta extrema. Bafta si sa iasa cum vrei tu! Funda?happy

| AdrianL a răspuns:

Te corectez nu e bine sa fi nici slabaaaaaa nici grasa sa fi intre potrivit e perfect pentru tine si pentru organism dar pentru a te ingrasa mananca grasimi mancaruri ce au multe calorii.