| gagiqutzza_2286 a întrebat:

Ce sa fac sa ma ingras si eu putin.sunt foarte slaba:-(un sfat ceva.

4 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Poate asa esti tu construita, sa nu pui pe tine...nu trebuie sa te obsedeze chestia asta...cu trecerea anilor o sa pui pe tinewinking si apoi iti vei dori sa dai jos.

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Du-te la un medic sa iti dea ceva vitamine de pofta de mancare

| Nastia a răspuns:

Iei vitamine si te apuci sa mananci serios, .adica mult.winking

| Nastia a răspuns:

Incerci sas mananci mai mult si mai des, cu multa paine, ...iei vitamine,...