| Vampiritza97 a întrebat:

Cum sa ma >tund?: Ce se poarta anul >asta?:
Voi cum aveti parul?

11 răspunsuri:
| MaTrIx8378 a răspuns:

Nu stiu daca are vreo denumire anume aceea freza, stiu freza, freza asta imi place si mie si o pun de fiecare data in aplicare cand ma duc sa ma tund, ma gandesc ca vrei sa afli cum se numeste, ca atunci cand te duci sa te tunzi sa ii spui la persoana cum sa te tunda, poti sa ii explici in parti sa te ia 1 cu masina, si in fata sa-ti ia doar putin si sa ramana lung, intelege femeia/barbatul. bafta

| Vampiritza97 explică (pentru MaTrIx8378):

Ms dar sunt fata rolling on the floor

| MaTrIx8378 a răspuns (pentru Vampiritza97):

Aa, acum citesc numele de la user laughing), imi cer scuze, dar n-am observat ca esti fata, am citit " Vampirul97 " laughing si m-am grabit.

| AlleSss a răspuns:

Heii!
Anul acesta se poarta mai mult parul mediu si tunsorile filat. Uite cateva link-uri cu ce se poarta anul acesta:
http://www.google.ro/......tp?/imgres
http://www.imagineamea.info/? s=tunsori+cu+breton
http://www.google.ro/......tp?/imgres

App. Se poarta bretonul.

Eu am parul ceva gen:
http://www.imagineamea.info/tunsori-coafuri-parul-lung-2012-femei/
Prima imagine.
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tocmai m-am tuns cu o foarfeca. pare drept

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In scari cu breton si ombre hair rosu la varduri il am eu.

| TheLordOfTheRings a răspuns:

Eu il am putin mai scurt pe margini si breton pe o parte.

| Albãstriţaxx a răspuns:

Parerea mea este sa te tunzi cum iti place tie, nu neaparat cum e la moda.Ei bine, daca chiar iti place cum e la moda, si crezi ca te avantajeaza, tunde-te asa happy
Unii se imbraca/tund la moda, chiar daca le sta oribil, dar important este ca e la moda, nu? laughing [nu]

Asta e parerea mea, acum tu faci cum vrei laughing

Sper ca te-am ajutat.
Fundita? puppy dog eyes

| Vampiritza97 explică (pentru Albãstriţaxx):

Am intrebat cum se poarta! tongue

| Albãstriţaxx a răspuns (pentru Vampiritza97):

Da, imi cer scuze, dar ai intrebat si ''Cum sa ma >tund?:'', ma rog happy

| Andrei63673 a răspuns:

La chelie