| perceive a întrebat:

Cum sa manipulez un baiat?

5 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Bua, nu toti se lasa manipulati, daca vrei asta atunci provoaca baiatul pe care vrei sa il manipulezi, atrage-l, cucereste-l, apoi pune-i conditii, fi atragatore, arata-i ca iti pasa dar lasa si putin mister, apoi fi si indiferenta cu el, ia-l cu frumosu si cu vorbe dulci si mieroasehee hee, acum depinde si de felul lui de a fi ca nu toti sunt la fel si fiecare actioneaza diferit, depinde de felul lui de a fi!

| gigiro a răspuns:

Nu-mi place deloc ideea, in afara de sensul de manuire, se mai utilizeaza si ca influenta politica. Tie ti-ar placea sa fii manipulata, manuita, manevrata? Exista alte metode de a atrage atentia unui baiat, sau poate il urasti foarte tare?

| Eu4EverX a răspuns:

Cu grija...

| zuzulici a răspuns:

Depinde de baiat...

| alyn_5885 a răspuns:

Cu franghii