| Gina_1580 a întrebat:

Cum sa o conving pe mama ca vreau la mare?crying(

4 răspunsuri:
| XSecretLov3X a răspuns:

Ii spui ca iti doresti mult de tot sa mergeti,ca o sa fii cuminte pe tot parcursul anului,o sa inveti la scoala,nu o sa-i ceri prea multe lucruri acolo, o sa faci numai ce vrea ea, o so asculti mereu.etc...Mult succes, si distractie placuta :*.La mine merge de fiecare data cand imi doresc cevabig grin:*(fundita?)

| XSecretLov3X a răspuns:

Bravo!

| mihaelairina a răspuns:

Poti sa o bati la cap pana o seci si o sa te lase...Sau daca ai note bune la scoala poti sa te folosesti de ele.Sau poti sa-i aduci aminte de cate lucruri bune ai facut pe parcursul anului etc. etc.

| Gina_1580 explică:

; x Gataaaa; x