| blablablasigatacamaplictisesc a întrebat:

Cum sa o conving pe prietena mea sa facem revelionul la niste prieteni? Nu e vorba ca nu se intelege cu ei, dar vrea sa fie mai linsitita cica. Iar eu imi doresc enorm sa-l fac cu ei!

2 răspunsuri:
| deedi9 a răspuns:

Spune-i ca acest lucru conteaza foarte mult pentru tine si promite-i ca data viitoare ii vei face ei pe plac. Sper ca te-am ajutat. Bafta!

| jessyjesyxX a răspuns:

In primul rand nu esti obligata sa ii implinesti dorintele
in al doilea rand stiu ca e prietena ta, dar trebiue sa te gandesti intai la tine ca sa iti fie bine si apoi la alti.
ce, e mai importanta prietena ta decat TINE? scuze ca spun asta, dar trebiue sa iti fie bine si tie