| Vichtory a întrebat:

Cum sa o conving pe sora mai mare sa ma ia cu ea afara?
fundita,,, rs urgent.

4 răspunsuri:
| Anonimul3315 a răspuns:

Poti sa le spui parintilor sau prefate ca nu vrei afara ca daca o rogi poate zice nu ca vrea special ste enerveze deci te prefaci 2-3 zile ca nu vrei sa mergi afara si dupa aia ea poate o sa te intrebe,, Nu vrei sa vii afar waca nai mai iesit demult. Sper ca te-am ajutat.

| florinbutzy a răspuns:

Demonstreaza-i ca esti destul de matura pentru a iesi cu ea!

| sChWuNnG a răspuns:

Buna pote reusesti sa versi niste lacrimi si sa te duci la ea sa te dai suparata si pe urma sa ii zici pot sa vin afara cu tine te rog frumos ca nu am ce face in casa singura. Sau sa o intimidezi cu ceva.
sper ca am fost de ajutor.

| roooxel a răspuns:

Hei.cand ai zis asta parca am un deja vulaughingsi eu am o sora mai mare si nu vrea sa ma ia nicaieri.acum depinde cat de buna este sora ta.a mea nu ma iubeste deloc.thinking cred ca ma urastelaughing... poate incerci sa te bagi pe sub pielea ei si sa aveti o conversatie mai placuta si matura.atunci isi va da seama ca nu are rost sa te lase acasa happy o zi faina:*