| nevermind3322 a întrebat:

Stiu ca o sa ziceti ca mie imi trebuie si alte alea, dar sora mea vrea sa-si comande pastile de slabit de pe net, insa nu are peste 18 ani. Exista pastile fara hormoni, care sa nu fie periculoase pentru ea? Va rog sa ma ajutati. Daca nu sunt atunci spuneti-mi va rog cum sa o conving sa nu ia? Urgent! Dau Funda!

Răspuns Câştigător
| VadTot a răspuns:

Pai te asigur ca nu ai cum sa o convingi in mintea ei se da o mare lupta mai mult cu ea insusi! Dupa ce va lua si cine stie ce va patii abia atunci se va trezi la realitate! Iidoresc sorei tale sa nu pateasca ceva rau! Dar te asigur si vei vedea ca va avea probleme de sanatate dupa ce va incepe sa ia aceste pastile de slabit! pacat ca nu se intereseaza despre acest gen de slabit! Incearca sa cauti tu pe net forumuri despre persoane care povestesc ce au patit dupa ce au luat acest gen de slabit!

4 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Daca vrea sa slabeasca sa nu ia pastile... mai bine i sfatuiesti sa se duca la Institutul Parhon in Bucuresti s-ar putea sa aiba probleme cu tiroida sau ceva, si ar fi bine sa o consulte medicul sa i ifaca o serie de analize sa stie ce regim ii dai si ce medicatie!

| nevermind3322 explică (pentru Azµre):

...si daca Bucuresti ii prea departe?

| Azµre a răspuns (pentru nevermind3322):

Asta e face un efort si ea acu ce vrei? sa o dea in diabet sau dzeu stie ce de la regimuri aiurea?

| lVlad a răspuns:

O vecina de-a mea o cumparat de pe net pastile de slabit cand era mai mica...si acum are 75 de kg la 21 de ani... te sfatuiesc sa nu ieiwinking