| NicoleDenisa a întrebat:

Cum sa o intreb pe mama care e tatăl meu?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

O intrebi pur si simplu. Daca stie.

| Violleta2022 a răspuns:

Te uiti in certificatul de nastere, scrie acolo!

| NicoleDenisa explică (pentru Violleta2022):

Nu scrie.

| Violleta2022 a răspuns (pentru NicoleDenisa):

In cazul asta, o intrebi pe ea.

| danay72 a răspuns:

Sincer și deschis, când e bine dispusă, poti sa o întrebi. Dar vorbește cu blândețe și respect profund și nu uita ca un răspuns blând îndepărtează furia. Spune-i ce simți.

| 1231242 a răspuns:

Cum ai întrebat și aici

| Petrovic a răspuns:

Mamă, vreau să te întreb ceva... Cine este tatăl meu? Unde este el acum?

| AlexGeo12321 a răspuns:

O să și știe fata cine este acel bărbat doar dacă îi citește numele. Dacă nu-ți cunoști tatăl mai întâi trebuie să te duci la mama ta și să o întrebi ce s-a întâmplat cu tatăl tău apoi după ce vei știi o să-ți dai seama dacă vrei sau nu să-l cunoști pe tatăl tău.