| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa o uiti, daca te-a tradat si iti spune ca nu te-a iubit niciodata, chiar daca o iubesc?

8 răspunsuri:
| PauLa.M a răspuns:

Stii se spune ca timpul vindeca, dar de fapt tot ce face e sa treaca.

| fabiola a răspuns:

Se inchide totul intr-o cutie si mergi mai departe, cand vei intalni cine te merita, o vei uita sau cel putin nu mai vrei sa-ti amintesti! Si iti mai dau un sfat:noua dragoste sa nu incerci sa o compari cu vechea!

| sorin a răspuns:

Totul se iarta nimic nu se uita.

| kh1ss a răspuns:

De uitat, nu ai sa o uiti, singurul lucru care iti mai ramane de facut, e sa iti vezi de viata ta.

| Mina a răspuns:

De uitat, nu poti uita. dar cu timpul te vei obisnui cu ideea, sentimentele ti se vor schimba. Timpul le rezolva pe toate.

| alle_1861 a răspuns:

Lasa totul in seama timpului, este cel mai bun remediuwinking

| Ioana_8202 a răspuns:

O ticaloasa...sad tu o iubesti si ea isi bate joc...sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti vezi de viata ta in continuare happy ranile nu se inchid, dar se cicatrizeaza si dor mai putin