| AmY_1965 a întrebat:

Cum sa pari mai matura?

Răspuns Câştigător
| ℓίίίgнт a răspuns:

Poi.cum eu is mica...doar intelectual poti sa pari mai mare.adica felul cum te porti si cum gandesti, daca esti o fire placuta si iti faci usor pr.nu mai conteaza cum arati. sper ca te-am ajutat iar.laughing pentru mai multe poti lasa mesaj cu idul tau tongue in fine.Bft kiss

10 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Din punct de vedere fizic sau la comportament?

| AndaWest a răspuns:

Prin comportament si prin subiectele pe care le abordezi cu ceilalti

| GigglesToDay a răspuns:

Depinde cati ani ai daca ai 12-13-14winking hainelesmug
funda

Răspuns utilizator avertizat
| Ciresikaaa a răspuns:

Hainele,
Un look nou,
Esti putin mai fitoasa,
Felul de a vorbi big grin

| JusTMeEmmY a răspuns:

Sa nu iti pui nume cu bieberwinking

Răspuns utilizator avertizat
| Lady a răspuns:

Poate schimbandu`ti caracterul, look`ul...

| xAnne a răspuns:

oh go on pentru ce iti trebuie sa pari mai matura?
ia si petrece`ti copilaria
cat mai poti. ca dupa aia tot o sa fii matura...
laughing

| byby_6933 a răspuns:

Cred ca nu ar trebui sa schimbi felul in care te comporti...deoarece fiecare suntem unici; dar hainele si machiajul pot maturiza mult o persoana; cat despre prieteni cred ca nu ar trebui sa-i schimbi doar pentru a parea mai matura, pentru ca nimic nu merita sa pierzi un prieten adevarat happy Sper ca te-am ajutat