| Ella_8520 a întrebat:

Voi cum va coafati? Ma refer la cozi impletite sau ceva frumos, dar nu cocuri care te fac sa pari mai matura

Răspuns Câştigător
| Oliveoo a răspuns:

Poti de exemplu sa-ti prinzi parul intr-o coada in spate, spic, doua cocuri, in doua codite, lasa-l desfacut si prindeti doar bretonul, doua suvite impletite prinse cu parul intr-o coada... sper ca te-am ajutathappy funda?:X

3 răspunsuri:
| Maria84 a răspuns:

Pentru un coafat mai usor iti recomand
http://magazinulmeu.blogspot.com/......zerie.html
Pretul lor e per set.

| Oliveoo a răspuns:

Poti de exemplu saiti prinzi parul intr-o coada in spate, spic, doua cocuri, in doua codite, lasa-l desfacut si prindeti doar bretonul, doua suvite impletite prinse cu parul intr-o coada... sper ca te-am ajutathappy funda?:X

| xOneTwoThree a răspuns:

Pai fa-ti coada studenteasca.