| Sebastian1236882 a întrebat:

Cum sa prind mai multa incredere in mine, adica mi-e frica de ce o sa creada ceilalti despre mine?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Punand mana serios pe carte si invatand, ca sa vada lumea ca stii si luand note mari, iti va creste automat increderea in tine.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Curaj și încredere în mine. Să faci meditații cu asta.

| Delocimportant a răspuns:

Citeste carti dr dezvoltare personala

| Gândesclarece a răspuns:

Ești cel mai frumos băiat Sebastian. Nu trebuie să ți pese de ce cred alții despre tine. Caută mă și o sa ți redau încrederea.

| Flavyuseduard a răspuns:

1 și cel mai important nu contează ce cred restul pentru ca e viata ta nu a lor, tu ai dreptul sa faci ce te face fericit indiferent de păreri, iar încredere dacă nu ai prefate ca este și încearcă sa o capeți orice s ar întâmpla și nu renunța, greșelile te învață enorm și nu omoară pe nimeni happy

| StormRo a răspuns:

Recomand videoclipurile lui Loren Loghin