| wannabe a întrebat:

Cum sa prinzi tupeul ala necesar intr-o prietenie[pentru a o saruta, imbratisa etc. rolling eyes ]? tu fiind baiat chatterbox

16 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Simplubig grin
O iei in brate si dupa aia o sarutilove struck
Daca esti din Cta poti exersa pe minelaughing)whistling

| Silvia a răspuns:

Eee. oferta era pentru el tongue laughing

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

happyTrebuie sa ai incredere in tine.winking
E simplu.Lasa-te purtat de val big grin

| Psihoyounger a răspuns:

Nu ai de ce sa iti faci griji. Toate vor veni de la sine. Apropierea fizica este un fel de manifestare a iubirii, a atasarii sau a bucuriei simtita de o persoana fata de o alta persoana indiferent de felul de iubire etc dintre ei.

"Tupeul" cum numesti tu curajul de a "actiona" prinde viata in momentul in care esti constient ca e bine ce faci si esti sugur pe tine. Fara de asta, relatia e total superficiala.

Gandeste-te la cat de bine te vei simti in momentul in care vei fi in bratele ei, cand o vei saruta, cand va veti unii buzele intr-una singura... ce romantic!

Gandeste-te ca nu ai ce pierde, insa ai de castigat niste trairi total fantastice si fara egal.

Psihoyounger

| Antrax a răspuns:

Fi barbat nu fi rushinos ca o femeie

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Sa ai incredere..nu trebuie neaparat sa ai tupeubig grin fa ce simti si atatbig grin

| sorin a răspuns:

Cu timpul, o sa vina si ziua in care o sa prinzi tupeul necesar sa faci ce nu ai curaj acumwinking

| Viuvi a răspuns:

Mai multa incredere de sine!
thinking
Si sa nu-ti repeti intr-una daca nu am facut bine, daca nu-i place, s-o simti bine?!
Trebuie s atreci putin peste timiditate ca altfel nu faci nimic
si iti zic asta din proprie experientawinking

| dragosh a răspuns:

Silvia, si eu sunt din ctwinkingma ofer eulaughing

| Jupiter a răspuns:

Ce simpatic esti... just do it.

| somniferu a răspuns:

Foarte simplu iti lasi inima si iubirea vostra sa inainteze si iti garantez eu ca trebuie sa te lasi purtat de val si sigur o sa ii placa si ei cu siguranta...
Multa bafta...

| SLeVeN a răspuns:

E foarte simplu o iei in brate si o saruti... nu trebuie sa ai tupeu pur si simplu o faci ca nu-ti zice nimic pentru ca si ei o sa-i placawinking

| madie a răspuns:

Exerseaza in oglinda big grin

| Noname69 a răspuns:

Am 13 ani si zic din proprie experienta... de imbratisat e usor :p... da cu sarutatu nu stiu... nu prea am tupeu :p

| totul-online.tk a răspuns:

Trebe sa ai tupeu atata tot nu fi timid

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pur si simplu, te duci la ea, o iei de obrajori si o saruti.