| Smileyy a întrebat:

Considerati o fata ca fiind una "usoara" daca doar se saruta cu un baiat apoi zilele urmatoare raman la stagiul de amici? De ce?

6 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Nu consider asta!

Răspuns utilizator avertizat
| VacutzaRoscata a răspuns:

Depinde de situtie

| HISTORY_5103 a răspuns:

Da

| usernamebpla a răspuns:

Depinde...poate acea fata nu vrea sa fie impreuna cu el pentru un anumit motiv, dar poate s-a lasat pur si simplu suda de val si sau sarutat (in cazul in care il place ...nu o consider asa )

| mamy89 a răspuns:

Ba fratilor cam citit multe intrebari pa site asta...dar vad ca toate intrebarile sunt mai mult de copii adica intre 14 si 17 ani.cum sa fie aia o fata usoara,daca aia e o fata usoara, alea care se babardesc de placere cu toti alea ce mai sunt, ca vorba lui gabi87 alea care o fac pe bani au alte denumiri.nu a vrut femeia na ce sa-i faci.asa ca nu va mai ambalati asa tare. offfffff