| Secretkkk a întrebat:

Cum sa procedez, fostul prieten la care tin foarte mult a avut o aventura cu o colega, din cauza ca eu i-am dat papuci dintr-un, motiv prostesc, acum el doreste sa ne impacam. Ce sa fac?

13 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Amandoi ati gresitthinking
faci ce vrei tu... daca mai ai sentimente pentru el, impacati`va love struck happy

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Daca a facut asa ceva o sa mai faca stie ca tu o sa-l ierti...

| SweetCandy a răspuns:

Impacati-va... ce mai astepti?happylove struck

| ing. a răspuns:

Parerea mea este ca trebuie sa iti asculti inima!love struck
Daca tu il indragesti si reciproc, de ce nu?love struck
love struck Bafta multalove struck

| Ben. a răspuns:

Ce bine! back in business!

| Crisu_8081 a răspuns:

Nu-l ierta! Cauta-ti altul mai bun...meriti mai mult de-atat.

| Crisu_8081 a răspuns:

Ma scuzi, acum am citit intrebarea mai bine...nu lua in considerare primul meu raspuns. S-a consolat cu alta in timpul in care ati fost despartiti, este decizia ta daca poti trece peste acest fapt...Totul depinde numai de tine acum.Bafta!

| iza_6264 a răspuns:

Impacati-va.Nu are rost sa va certati dintr-o prostie. Dar mai intai vorbeste cu el.sa nu creada k poati sa il ierti la nesfarsit. Daca se mai repeta ia atitudine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai el nu era cu tine pentru ca i-ai dat papucii, ce era sa faca saracu baiat? sa nu mai faca sex toata viata? daca ti la el sti ce ai de facut. bye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii lasi papucii sau ii ceri inapoi. Daca-i lasi stie ca nu esti fraiera. Daca-i ceri inapoi, stie ca poate sa te insele cind are chef, ca tot tu cedezi si-l ierti. Apoi stai strimb si chibzuieste drept. Si vezi ce iese tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce intrebare prosteasca...il iubesti? impacati-va; nu-l iubesti? ceaos

| natty a răspuns:

Ketty daca tii intr-adevar la el poti sa il ierti, doar stii ca a facut-o din prostie, nu! Impacati-va si uitati de tot raul ce a fost, ok?

| sergiuthebest a răspuns:

Nu stiu ce sa zic...probabil esti si u de vina putin pentru ca vb ta ''I-ai dat papucii pentru nimic'' dar el a gresit prea rau...parerea mea ca nute merita si vrea doar alte treburi si nicidecum o relatie serioasawinking...Acum u hotaresti ce faci in continuare dar ai grija