| ea_2165 a întrebat:

Cum sa scap de celulita de pe fund? va rog spuneti-mi!

2 răspunsuri:
| darkeyes a răspuns:

Cu Fitness 14 zile. Poti scapa nu numai de celulita de pe fund, ci in 14 zile iti poti contura perfect silueta si vei fi pregatita sa iesi la plaja.
Intra aici:
www.nestle-fitness.com

:) Alegi continentul si tara in care te aflii :) ( e si Romania pe acolo)
Incearca si programul :Abdomen plat.Anyway, sunt destule chestii folositoare pe acolo:diete, plan de dieta, exercitii fizice;)
Bye:* sper sa te descurci. Daca nu lasa`mi un mesaj :)

| ElyElyna a răspuns:

Fa sport, alearga, mergi cu bicicleta si renunta si la mancare (nu de tot, dar sa nu mananci mult)...