| George0508 a întrebat:

Cum sa scap de emoțiile din timpul meciului de fotbal?

2 răspunsuri:
| llleo a răspuns:

Toată lumea are emoții în timpul unui meci. laughing probabil că ești la început. Cu timpul vor diminua. Te vei obișnui.

| Beyou799 a răspuns:

Emotiile fac parte din viata, te fac sa simti ca traiesti. Nu stiu de ce ai vrea sa nu le ai. O viata fara emotii si este una plictisitoare, monotona. Dar cu cat te obisnuiesti mai mult cu ceva, cu atat vor disparea mai mult. Pana vei gasi alta sursa care sa-ti dea emotii, si tot asa.