| Mokii a întrebat:

Băieți voi cum scăpați de frica de a greși și emoțiile în timpul meciului? La fotbal mă refer, țin să menționez sunt portar la echipă de u19 și nu știu cum pot scăpa să fiu relaxat și fără panică

3 răspunsuri:
| Bruno92 a răspuns:

Eu nu aveam deloc emoții, știam ca pe meci primim cel putin 10 goluri laughing
au fost momente când mâncam napolitane înainte de meci, deci mi se rupea.

| aneliram a răspuns:

Dacă nu trăiești din fotbal, asta este rolul lui să te relaxese. Daca esti la profil sportiv, atunci nu te stresa, încearca sa joci cat poti tu de bine.

| aneliram a răspuns (pentru aneliram):

Am răspus ca fata.