| andrefrancais a întrebat:

Cum sa scap de o obsesie? (ma gândesc tot timpul la drone)
Nu vreau răspunsuri de genul ca sunt bune pasiunile pentru tehnologie sau sa îmi cumpăr o drona

Răspuns Câştigător
| ibaal a răspuns:

Inlocuieste obsesia asta cu o alalaughing de preferat cu ceva ce poti pune in practica big grin poate cu un hobby...hee hee

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce sa nu-ti confectionezi singur una, daca tot esti obsedat de ele?

| sierra1 a răspuns:

Zece oameni ți-au propus diferite metode:
https://www.tpu.ro/tehnologie/cum-sa-scap-de-obsesia-pentru-drone/

| Floria_Ioan_1996 a răspuns:

Incearca sa te gandesti la partile proaste ale unei drone...
1.Costa mult{te umbla la buzunar}
2. Daca nu stii sa le folosesti, poti sa te c**i pe ele ca o sa le strici din primele zile.
3.Trebuie sa ai grija sa nu le scoti din raza telecomenzii pentru ca o sa cada in col de la inaltimea aceea.
Sper ca te-am ajutat.

| dmstefania a răspuns:

Pai poti pur si simplu sa te apuci de un hobby. Pe net se gasesc multe job-uri chiar si pentru copii cum ar fi : desenele animate(create de copii)