| Adolescent a întrebat:

Cum sa scapi de timiditate?

Răspuns Câştigător
| ChristineChiflă a răspuns:

Încearcă să socializezi mai mult cu oamenii. Dar fată in fată. Petreceți timpul cu multe persoane. Încearcă să inveți de la alții. Nimeni nu îți face nimic. Trebuie să controlezi această emoție. Și eu sunt la fel. Mult noroc!

1 răspuns:
| Barbielifeinplastic a răspuns:

Depinde de caracterul tau, eu am scapat de timiditate petrecand mai mult timp cu un baiat pe care il consideram doar un frate, dar fiind baiat si diferit fata de mine m-a facut sa reactionez diferit! incearca sa vorbesti si sa-ti petreci timpul cu cat mai multe fete :*