| AnaMariia24 a întrebat:

Cum sa schimb numele de la pagina mea de facebook? nu de la contul personal, ci de la pagina...cum imi schimb?

8 răspunsuri:
| Nordic a răspuns:

Sus scrie undeva "editează pagina" dai click acolo. Apoi iți apare o listă și pe lista aia dăi clik pe "actualizează informațiile" Apoi te uiți un pic mai jos și scrie undeva "Denumire" și în drept cu "Denumire" scrie numele actual al paginii tale. Ștergi numele și îl schimb in ce vrei tu apoi te uți mai jos și dai click unde scrie "salvează modificările". Atât happy

| AnaMariia24 explică (pentru Nordic):

Dar nu imi arata sa sterg...

| Nordic a răspuns (pentru AnaMariia24):

Pai nu mai dar unde este numele paginii acolo lângă "denumire" dăi click acolo" șteri tu apăsând "

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum vrei, dar nu la Dragoste si sex.

| AnaMariia24 explică (pentru anonim_4396):

Stii ceva? asta e cea mai vizitata categorie... straight face

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnaMariia24):

Eu stiu, dar tu stii ca exista un regulament care trebuie respectat?

| Flaviucu a răspuns:

Daca pagina are peste 100 like-uri nu se mai poate.

| împartezâmbete a răspuns:

Da orice pagina merge editata daca este pagina personala. proprie a ta! succes in continuare