| sabu a întrebat:

Cum sa slabesc mai repede? am 1.64 si 58 kg si vreau sa ajung 52-53 de kg.Nu stiu ce dieta sa fac si vreau sa slabesc pana la vara.Va rog ajutati-ma:-s:-sFUNDA:X

Răspuns Câştigător
| CatalinAlex a răspuns:

Cea mai buna metoda de slabire e alergarea combinata cu un regim alimentar cat mai variat, incearca sa faci 30-35 de minute de alergare de 4 ori pe saptamana si incearca sa manananci mai mult dimineata si sa nu mananci deloc dupa ora 18. crede-ma ca functioneza, sunt sportiv de performanta si asaam slabit 8 kg in 2 luni

2 răspunsuri:
| pisylayla a răspuns:

Din cate stiu eu pentru inaltimea ta este normal sa ai 58 kg. Daca vrei sa slabesti nu tine cura de slabire, sunt foarte periculoase, poti sa te imbolnavesti, unele cure de slabire nu sunt bune, cel mai sanatos si bine este sa faci sport (sa mergi la sala); in loc de cura de slabire, incearca sa reduci cate putin din mancarurile cu grasimi etc. acum depine si cati ani ai. sper sa-ti fie de ajutor sfatul meu big grin

| 1510anamaria a răspuns:

Am trecut si eu prim astfel de situatie dar dupa ce am luat colon help(junior) am slabit 3 kg intr-o luna
acceseaza www.colonhelp.ro