| IsJustLove a întrebat:

Cum sa-ti fcai o prietena la 14 ani daca esti foarte rusinos si ea este mai mica decat tine? Va rog ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| Dragos_Laura_1990 a răspuns:

Daca un prieten de al tau sau prietena o cunoasca spune.i sa tio prezinte

| lion15 a răspuns:

Eu zic sa nu te grabesti, fetele de sub 14 ani nu gandesc prea matur, si s-ar putea ca tu sa o iei in serios totul, ea probabil inca se gandeste la site-uri de imbracat papusi! Probabil o sa ai emotii cand o sa vorbesti cu ea si asa mai departe, eu iti sugerez sa ai rabdare, este o varsta frageda! Mai acumuleaza si tu informatii, si alte alea, fi mai pregatit pentru asa ceva! Si fetele sunt 14 ani. Nu se merita prietene! happy